cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

XBOOK Dizüstü Bilgisayar

İkisi bir arada Dayanıklı Ayrılabilir Dizüstü Bilgisayar

Sizin için İdeal İkisi Bir Arada Dizüstü Bilgisayar: Daha hafif, daha parka ve tüm "ofis" ortamları için uygun

XBOOK ile "ofis dışında" ibaresi ortadan kalkacak.  1.9 kg'lık dayanıklı tablet tabanlı "mobil ofis" ofis içi ve dışı, dizüstü veya masaüstü arasında fark ayırt etmez.  Bu ikisi bir arada güçlü mobil bilgisayar tam olarak aradığınız her şey olabilir: ofisiniz için masaüstü bilgisayar, tam olarak araca monte dizüstü bilgisayar ya da kullanmanız gerekene kadar çantanızda gezdirebileceğiniz dökülmeye karşı dayanıklı ayrılabilir klavyesiyle kolayca taşınabilir bir tablet.  Aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilecek 10" dokunmatik, kalem girişli ve güneşte görüntülenebilir bir ekrana sahiptir.  Aynı zamanda titreşim aracılığıyla güç sağlar ve beton veya su birikintisi damlalarını ivedi bir şekilde üzerinden atar.  Gerçekten de, ister depodaki dondurucu alana isterseniz de denetim amacıyla petrol sondaj platformuna sık sık ziyaretler düzenleyin, dizüstü bilgisayar yerine kullanacağınız bu cihaz tam olarak da seyahat amacıyla tasarlanmıştır. Başka bir deyişle, "ofisiniz" o anda neredeyse herhangi bir gecikmeye ya da çoklu cihaz eşleştirmesine gerek kalmaksızın tüm yapılacaklar listenizi gerçekleştirebileceğiniz tek bilgisayar XBOOK'tur.

  • En İyi Koruma


MIL-STD-810G ve IP65 tablet dayanıklılığı, mühürlü tablet bağlantı noktaları, C1D2 ve ATEX uyumluluğu ve 10.1 ”güneş ışığında okunabilirlik hasara dayanıklı ekran özellikleriyle zorlayıcı ortamların üstesinden gelin.2

  • Bağlantılar Hiçbir Zaman Bu Kadar Güçlü Olmadı

2 adet USB 3.0, Mikro SDXC, Mikro HDMI çıkışı, RJ45, True Serial ve isteğe bağlı HDMI girişi de dahil olmak üzere sekiz adet standart I/O bağlantı noktası mevcuttur. Ayrıca Wi-Fi ile Bluetooth 4.0 ve isteğe bağlı 4G LTE mevcuttur.

  • Daimî Hizmet Zamanı

8 saate kadar standart batarya ömrü (çalışırken değiştirilebilir ikinci batarya seçeneği ile 20 saat) 3), ultra hızlı 4G LTE geniş bant (isteğe bağlı) ve 802.11ac Wi-Fi veri erişimi, uzun günler için güvenilir hizmet zamanı anlamına gelir.

  • Güçlü performans

XBOOK B10: Windows® 10, Intel® Broadwell nesil Core-Serisi işlemciler, 8GB RAM ve 128 veya 256GB SSD.

VEYA

XBOOK D10: Android ™ 6.0.1, Marshmallow, Intel x86 Atom serisi çekirdek işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB SSD.

  • İş birliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Birden çok kullanıcı oturum açma özelliği; Ses dikte etme ve arama; yüksek çözünürlüklü kamera görüntü yakalama ve video konferans.

  • Marka : Xplore

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.