Vector 2. Kez "Harika" Bir İşyeri

Vector A.Ş geçtiğimiz sene olduğu üzere bu sene de Türkiye’nin en iyi iş verenleri arasında yerini aldı. Dünyada 50’dan fazla ülkede faaliyet gösteren ve bulunduğu tüm ülkelerde en iyi işverenlerin belirlenmesinde araştırma yöntemleri ile önemli bir saygınlığa ve öncülüğe sahip olan Great Place to Work® Enstitüsü yaklaşık 1 yıl süren analizler sonucunda, 11 Mayıs Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te yapılan bir törenle  2016 yılının en iyi iş verenlerini belirledi.

Sektöründe yapılmayanı yapmayı gelenek haline getiren Vector Grubu “Türkiye’nin En İyi İş Verenleri” listesine girmeye tekrar hak kazanarak 2015 yılında elde ettiği payenin tesadüfi olmadığını kanıtlamış oldu. Türkiye’de dördünce kez açıklanan listede, çalışan odaklı yönetim anlayışıyla insan dokunuşu yüksek kurum kültürüne sahip 25 şirket yer aldı. Great Place to Work® Enstitüsü 2016 Türkiye’nin En İyi İşverenler listesinde ödüller bu yıl, çalışan sayısına göre 20-50, 50-500, 500-2000 ve 2000+ şeklinde 4 kategoride verildi.

Vector A.Ş’nin çalışma düstru içersinde “çalışanlarını memnun edemeyen bir şirketin başarılı olması mümkün değildir” ilkesinin bulunduğuna vurgu yapan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yöneticisi Caner Umutlu; çalışmalarımızın takdir ve tasdik edilmesinden büyük mutluluk duyoruz, dedi. Umutlu; ”bir iş yerinin sahip olması gereken özellikler ve çalışanlarına karşı sorumlulukları olduğunu düşündüğümüz için bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz, bunun yanısıra ödüllendirilmek ise ayrıca bir motivasyon kaynağı oluyor. Vizyon metnimizde yer alan  ‘en çok çalışılmak istenen şirketler’ arasında yer almak hedefimizi gerçekleştirmek adına çalışanlarımıza keyifli bir ortam ve kariyer imkanları sunmak için olanaklarımızı ve bakış açımızı daima güncelliyoruz”, dedi.