Üst Üste 2. Kez Deloitte Fast 50 Listesindeyiz

Deloitte’un 2013 yılında gerçekleştirmiş olduğu en hızlı büyüyen 50 Teknoloji firmasının belirlendiği araştırmada %9.188 büyüme ile Türkiye’de 2.’liği, EMEA bölgesinde 9.’luğu elde eden Vector’ün 2014 yılı araştırmasında da ilk 50’de yer alması başarısının tesadüf olmadığının kanıtı.

Deloitte mailing.pngTeknoloji şirketlerinin son 5 yılda ortaya koydukları büyüme performanslarını ölçen Deloitte Technology Fast 50 2014 Türkiye raporunda da listede yer almayı başaran Vector, sektöründe oyun kurucu olma hedefine emin adımlarla ilerliyor. Sürdürülebilir büyümeyi ilke edinen şirket, geçtiğimiz 5 yıllık periyotta gösterdiği performasını devam ettirmiş olmanın gururunu yaşıyor.  

Vector Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Serdar İçağasıoğlu, geçtiğimiz yıl elde edilen Deloitte başarısına da atıfta bulunarak “Bu başarıyı daha da yukarılara taşımalı, bunun için artık eskisinden daha çok üretmeli ve daha çok çalışmalıyız. Geçtiğimiz yıl % 9.188 büyüme ile Türkiye 2.’si olduğumuzda, bir şeyi yapmak ya da başarmak önemli değil, önemli olan sürdürülebilir kılmaktır, demiştim. Bugün geldiğimiz noktada görüyorum ki ülkemizin birbirinden değerli şirketlerinin yer almak için yarıştığı ve sonuçlarının merakla beklenildiği, sektörümüzde itibar kaynağı olan Deloitte Fast 50 sıralamasında yeniden girerek geleceğe dair verdiğimiz sözleri tutuyoruz” dedi.