Mudo Mağazaları Zebra’ya Emanet

Mudo, 1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı'nda, 12 metrekarelik bir dükkânda doğdu. Köklü perakendecilik deneyimine ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila satışı ile başlayan Mudo, o yıllardaki global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturdu. 1994 yılında Türkiye'de alışveriş merkezi anlayışının gelişmesine öncülük eden Akmerkez'in açılması ile beraber Mudo, bu değişimin de farkına vararak hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında sunduğu ve "Dünya Burada" sloganı ile sağlamlaştırdığı ilk Mudo City mağazasını müşterileri ile buluşturdu.

Özgün mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Mudo, etiketleme süreçlerinde Zebra’nın QLn320 model mobil yazıcılarını tercih ederek müşterilerine daha hızlı hizmet vermeyi garanti altına aldı. Bu yatırım sayesinde perakendecilerin olmazsa olmazı olan etiketleme süreçlerinde yaşanan sıkıntı ve beklentiler, etiketlerin tam yerinde ve tam zamanında basılmasıyla kontrol altına alınıyor. Bu sayede doğru ürünlerin, doğru mağazalara sevkiyatının garanti altına alınmasının yanı sıra operasyonel olarak da çok ciddi tasarruf ve faydalar sağlanmakta.

Müşterilerine stil katan Mudo, kendi stilini yaratmaktan vazgeçmedi. Tercih ettiği MC55A0 el terminali ile hem kullanımı ve taşıması kolay bir cihaz sahibi oldu hem de güvenlik ve ölçeklenebilirlik özellikleri ile stili sağlamlaştırdı. Mudo; mobil çalışanlar için tercih ettiği bu cihaz ile iş süreçleri, verimlilik artışını iyileştirerek müşteri memnuniyetini garanti altına aldı.