Kick Off 2019 "Geleceğe Dönüş"

Geleneksel etkinliğimiz haline gelen ‘’Kick Off’’, bu yıl 4-6 Ocak tarihleri arasında, Antalya-Kempinski Hotel The Dome Belek’de gerçekleştirildi. Geçtiğimiz yıl ‘’Factory Default‘’ temasıyla hazırlanan etkinliğin bu seneki konsepti ‘’Back to the Future’’ (Geleceğe Dönüş) oldu.

Öğlen uçağı ile Antalya’ya hareket etmeyi planlayan Vector ve Trinoks çalışanları, talihsizlik eseri uçuşlarını küçük bir rötarla yapmak zorunda kaldı. 15.00’da otele varan ekibimiz, 16.00’da Halit Erol Şengünler’in yaptığı açılış konuşmasıyla Kick-Off’un ilk oturumunu dinledi. 2019 hedefleri ve kat edilen aşamalar hakkında interaktif bir sunum gerçekleştiren Şengünler, daha önce yaşadığı Antalya şehri hakkında da çeşitli bilgiler verdi.

Açılış oturumu Serdar İçağasıoğlu’nun sunumuyla devam etti. İçağasıoğlu, tamamıyla Vector iştiraki haline gelen Trinoks’un geçiş sürecinde kat ettiği aşamalar, 2018’de tamamlanan projeler ve 2019 hedeflerinden bahsetti.

Sunumların tamamlanmasının ardından Kick-Off Ödül Törenine geçildi. Vector ve Trinoks çalışanları, ödülleri verilmek üzere tek tek sahneye çağırıldı.

Akşam yemeğinin ardından Putters Bar’da toplanan çalışanlarımız, sohbet ve eğlencenin tadını çıkartarak, hep birlikte keyifli vakit geçirme imkânı buldu.
Cumartesi gününü çalışanlar ile yapacağı toplantılara ayıran Halit Erol Şengünler ve satış ekibimiz, verimli görüşmeler gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında çalışanlarımız Cumartesi gününü otel içi aktiviteler ve dinlenme eşliğinde geçirdi.

Pazar sabahı kahvaltısı sonrası, Halit Erol Şengünler’in konuşması ile Kick Off Kapanış Oturumu başladı. Yapılan değerlendirmelerin ardından, tüm çalışanların ortak paydalar doğrultusunda hareket edebilmeleri adına 2019 hedefleri paylaşıldı.

Kısa bir Antalya turu yapmak üzere rehber Yasin Akça eşliğinde otobüste toplanan ekibimiz Antalya’nın tarihi, turizmi, gıda kültürü ve dil bilimi hakkında geniş bilgiler edindi. Aynı gün içerisinde hem yüzme hem de kayak sporunun gerçekleştirilebileceği bir tabiata sahip olan Antalya’nın Düden Şelalesini görmek ve bilgi edinmek amacıyla otobüslerden inildi. Şelaleyi seyreden ve bol bol fotoğraf çektiren ekibimiz Kaleiçi’ni gezmek üzere tekrar otobüste toplandı. Hadrian Kapısı’nda başlayan Kaleiçi turu, Helenistik Çağ ve Bizans dönemine ait kalıntıların incelenmesiyle sona erdi.

Antalya gezi turunu tamamlayan Vector ve Trinoks ekipleri, Sabiha Gökçen Havalalanı’na varmak üzere yola çıkarak bu keyifli etkinliği noktaladılar.