ISS; PPP Hizmetini TC51’e Emanet Etti

ISS, kamu özel iş birliği(PPP) modeli ile yapılan Elazığ Entegre Sağlık Kampüsü’nde temizlik, güvenlik ve catering hizmetlerini sağlayan projeye ISS imzasını attı. Üstlendikleri hizmetin kalitesini garantiye almak için yeni nesil teknolojileri tercih eden ISS, süreçlerindeki izlenebilirliği Zebra TC51 el terminallerine emanet etti.
Günlük yemekleri hastaların bilekliklerindeki barkodları okutarak dağıtan ISS çalışanları, yanlış yemek verdiğinde el terminallerinden uyarı alıyor ve doğru yemeğe yönlendiriliyor. Zebra TC51’ler; Android’in tanıdıklığından, doğrudan güneş ışığında okunması kolay beş inçlik dokunmatik ekranına; barkod, etiket ve belgelerin her seferinde ilk kez okunmasına ve ayrıca kullanıcıların en sık kullanılan özelliklere ve uygulamalara erişmek için oluşturabilecekleri programlanabilir tuşlara ve çok daha fazlasına sahip.
 

ISS Hakkında:
1901 yılında Danimarka’da güvenlik şirketi olarak kurulan ISS (Integrated Service Solutions) bugün 77 ülkede temizlik, güvenlik, teknik hizmetler, catering, çamaşırhane yönetimi, bahçe bakımı, haşere ilaçlama ve ofis destek ile tesis yönetimi konusunda hizmet sunan dünyanın lider hizmet şirketinden biridir. Dünyanın önde gelen tesis yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktadır. 74 milyar DKK cirosu ile dünya genelinde 200.000’den fazla müşteriye sahip olup, bugün itibariyle 510.000’den fazla çalışanı mevcuttur.