cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry

İnsan ve Kültür

Çalışanlarını memnun edemeyen kurumlar müşterilerini de memnun edemezler.

aşağa git
Organizasyon Sistemi


Vector yönetim sisteminde;

- Kişilerin baz alınmadığı bunun yerine Kurumsallığa ve Özgürlüğe giden yolda unvandan bağımsız sadece kontrol ve kapsam bağlamında yerleştirilmiş departmanlar ve iş birimleri bulunmaktadır,
- Ne Hiyerarşik ne de Heterarşik bir yapı söz konusudur. Bu iki yaklaşımın iyi yönlerini kendi kurumumuza uyacak ve ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde tanımlamayı ön plana çıkardık, ​
- İş ve Süreç Odaklı, Dinamik, Fonksiyonel ve Sürdürülebilir özelliklerimiz ön plandadır,
- Klasik hiyerarşi yapısından sıyrılarak iş ve süreç odaklı sorumluluk dağılımına gidilmiştir. 
- Çalışanlarımızın uzman oldukları alanlarda işi sahiplenerek sorumlu oldukları iş süreçlerinin tüm unsurlarını yüksek kalitede yerine getirmeleri amaçlanmıştır. Bu yapılanma ile entellektüel sermayenin şirketimiz bünyesinde kullanılabilir alanlarını artırmayı ve hiyerarşik yapılanmanın çalışanlar üzerindeki olumsuz etkilerini asgariye indirgemeyi hedeflemekteyiz.

Bu kapsamda organizasyon yapımız şirket değerlerimiz, şirket kültürümüz ve hedeflerimiz dikkate alınarak hazırlanmıştır. Merkezde konumlandırdığımız şirketimiz “VECTOR” tüm faaliyetlerimizi; misyon, vizyon ve kurum kültürümüz doğrultusunda gerçekleştirdiğimizi aynı zamanda logomuzun taşıdığı anlamın organizasyon şemamızda bir kez daha vurgulanması, tasarım şekli firmamızın dinamikliğini ve yenilikçi bakış açısını, birbirine kenetlenmiş birimler kurumsal bütünlüğümüzü ve işimize olan bağlılığımızı, yapılandırma metodu firmamızın kişiden ve unvandan bağımsız; kapsam ve faaliyetler temelinde ilerleyen eşitlikçi ve özgürlükçü bir yapıya sahip olduğunu temsil etmektedir.

Vector'lüler
Vector Ailesine Katılmak İster Misiniz?

İnsan kaynakları politikamızla uyumlu, organizasyon yapımızdaki açık pozisyonlar için gerekli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip, yenilikçi, takım çalışmasına, sürekli kendisini geliştirmeye açık kişileri bünyemize kazandırmayı hedefliyoruz. İşe alım sürecimiz, şirketimize elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar.
 
Görüşmeler sırasında Yetkinlik Bazlı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri analiz edilir. İhtiyaç duyulması halinde farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. Pozisyona bağlı olarak adaylara kişilik envanteri ve yabancı dil bilgisi sınavları uygulanmaktadır.

Şirketimizin işe alım sürecinde bazı kriterlere ilişkin yaklaşımları;
Eğitim Düzeyi: Görev alacağı pozisyona göre değişmektedir. Çoğunlukla üniversite mezunu adaylar tercih edilmektedir.
Yabancı Dil: İngilizce bilgisi ve diğer yabancı dil bilgileri tercih esnasında göz önünde bulundurulmaktadır.
Tecrübe: Alınacak göreve göre değişiklik göstermektedir. Deneyimli personel alımlarının yanı sıra yeni mezun deneyimsiz personel alımları da gerçekleşmektedir.
Sicil Kayıtları: Geçmiş iş ve eğitim yaşamında yüz kızartıcı herhangi bir suç işlememiş olmasına önem verilmektedir.
Askerlik Durumu: Pozisyonun stratejik önemine bağlı olarak genellikle; askerliğini tamamlamış ya da pozisyona dayalı olarak askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş adaylar tercih edilmektedir.

Vector Bilgi Teknolojilerinde görüşmelerin gizliliği esastır; adayların sunduğu bilgiler 3. kişiler ve şirketler ile paylaşılmaz ve verilen bilgilerin doğru olduğu kabul edilir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde; diğer adaylara da geri bildirimde bulunulmaktadır. Niteliklerinize uygun açık pozisyona başvurabilir ya da uygun bir ilan olmaması durumunda özgeçmişinizi info@vector-tr.com adresine gönderebilirsiniz.


Açık Pozisyonlar
Bunları Biliyor Musunuz?

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.