Altın Değerinde Güncellemeleriniz Var !

Vector Bilgi Teknolojileri olarak 27 Mayıs 2014 tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de EMC & VMware ana sponsorlukları ile üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ICT Smart Update’14; bu yıl sürprizlerle dolu.

Vector Bilgi Teknolojileri olarak ‘müşterilerimizle aynılaşma’ politikamız bizlere geçtiğimiz yıllarda pek çok kurumsal yatırım yaptırdı. Bu anlamda ICT Smart Update’14 bu yıl katılımcılarına beklenmedik sürprizler sunacak. Kurumsal müşterilerimizin Vector Bilgi Teknolojilerinden beklentileri doğrultusunda bu seneki etkinliğin parlayan yıldızı ‘storage’ oldu. EMC & VMware ana sponsorlukları ile BHT Akıllı Güncellemeleri bu yıl ‘Altın Değerinde Güncellemeleriniz Var’ temasıyla kurumsal müşterilerimize doğru storage yatırımlarını, yenilikçi yazılımları ve OT/VT sektörünün trendlerini aktarmayı hedefliyor.

Uluslararası markaların bilgi işlem yöneticilerinin ağırlanacağı ve birbirinden değerli katılımcı firmaların konuşmalarının yer alacağı ICT Smart Update etkinliğinde sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Etkinlik Yapısı
Bilişim ve iş dünyasından seçkin kurumsal ve bireysel katılımcılarının yanı sıra global pazarda büyük pay sahibi markalar ICT Smart Update çatısı altında bir araya gelerek gelişmeleri aktarıp birebir görüşmeler yapma imkanı bulacak.

ICT Smart Update konsepti itibariyle sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilmektedir. Amaçlanan katılımcıların vakitlerini en verimli şekilde değerlendirip ihtiyaçlarına yönelik çözümleri doğru kanallar üzerinden alabilmeleridir.

Konuşmacı Markalar
EMC
EMC Corporation işletmelerin ve hizmet sağlayıcıların faaliyetlerini dönüştürmelerine ve BT’yi bir hizmet olarak sunmalarına yardımcı olan dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biridir. Bu dönüşümün temelinde bulut bilişim yer alır. Yenilikçi ürün ve hizmetler aracılığıyla EMC, bulut bilişime geçiş yolculuğunu hızlandırır; BT departmanlarının en önemli varlıkları olan verilerini daha atik, güvenilir ve maliyet-etkin şekilde depolamaları, yönetmeleri, korumaları ve analiz etmelerine yardımcı olur. EMC ile ilgili ayrıntılı bilgi için;  www.EMC.com adresini ziyaret ediniz.

VMware
Sektörde lider konuma sahip bir sanallaştırma yazılımı şirketi olan VMware (NYSE:VMW), BT operasyonlarını kolaylaştırarak, şirketleri yenilikçi olmaları ve büyümeleri konusunda güçlendirir. VMware, veri merkezinden buluta ve mobil aygıtlara kadar tüm altyapıyı sanallaştırarak, BT'nin herhangi bir aygıttan, herhangi bir anda ve yerde hizmet sunabilmesini sağlar. VMware ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.vmware.com/tr adresini ziyaret ediniz.

Motorola
Motorola ( Symbol ) ; mobil bilgi işlem, gelişmiş veri toplama, radyo frekans tanımlaması (RFID), kablosuz altyapı ve mobil yönetim gibi tam teşekküllü kurumsal mobil çözümler için kullanılan ürünlerin ve sistemlerin tasarım, geliştirme, üretim ve servis hizmetleri konusunda lider bir teknoloji şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Hareket halinde gerçek zamanlı bilgi gönderimi konusunda geliştirdiği çözümlerle işletmelere verimlilik, gelişmiş müşteri hizmetleri yönetimi ve operasyonel etkinlik gibi faydalar sağlayan Motorola, yüksek kalitede ürün portföyü ve bilgi birikimi ile teknolojik yenilikler konusunda sektör lideri konumundadır.

Zebra
Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), gelişmiş iş verimliliği için gerekli kritik varlıkların dağıtımının belirlenmesi, takibi ve yönetimi için en geniş yelpazedeki yenilikçi teknoloji çözümlerini sağlar. Zebra tarafından sağlanan ana teknolojiler güvenilir talep üzerine baskı çözümleri ile gelişmiş yazılım ve donanım çözümlerini içerir. Tedarik, teşhir, güvenlik ve doğruluk ihtiyacı olan sektörlere çözüm sağlayan Zebra, doğru yerde,doğru zamanda, doğru varlık tespiti için müşterilerine yardımcı olur.

Wavelink
Sahada 6 milyondan fazla cihazda çalışan Wavelink, mobil cihaz ve kablosuz ağ yönetimi, terminal emülasyonu, mobil uygulama geliştirme yazılımları ve sesli komut çözümleri sunmaktadır. Wavelink sunduğu gelişmiş teknolojilerle, kurumsal mobilite sistemlerinin, marka bağımsız olarak, uzaktan kurulmasını, yönetilmesi ve kontrol edilmesini de sağlar. Wavelink ile ilgili ayrıntılı bilgi için;www.wavelink.com adresini ziyaret ediniz.

Trinoks
Trinoks çok geniş yelpazede, iş yazılımları geliştirme ve kuruluşlar yapmanın yanı sıra proje bazında donanım tedariki, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. Trinoks tarafından geliştirilen yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır. Çözümleri değişik donanımlar üzerinde çalışabilmekte ve değişik sistemler ile entegre çalışacak ve gelişmeye açık olacak şekilde sağlam bir mimari ile geliştirilmektedir. Trinoks ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.trinoks.com adresini ziyaret ediniz.

Panasonic
Panasonic, kurulduğu yıl yalnızca 3 olan çalışan sayısı zamanla 290.000’e kadar çıkan ve şu anda dünya çapında 51,7 milyar dolarlık net satış rakamına ulaşmış durumda olan Panasonic Corporation, genel üretimi elektronik üzerinedir. İngiltere’de Panasonic and Technics, dünya çapında da National, Ramsa, Quasar ve Mas (Matsushita Avionics) markaları altında tanınan Panasonic Corporation, 15.000 farklı ürün üretiyor. Yenilikçi elektronik teknolojisinin merkezine 'insanlar'ı koyan Panasonic 1918 yılından bu yana dünyanın teknoloji trendlerini yönlendirmeyi sürdürmektedir. Panasonic ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.panasonic.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

PayFlex İnnova
PayFlex 'Loyalty'; şirketlerin hizmet sağlayıcı kurumların ve alışveriş merkezlerinin her türdeki finansal işlemleri için İnnova'nın sunduğu ödüllü bir sadakat çözümüdür. Sadakat sistemleri konusundaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle İnnova tarafından uçtan uca bir çözüm olarak tasarlanmış olan PayFlex Loyalty, dinamik kazandırma seçenekleriyle tüm sadakat işlemlerinin farklı kanallar vasıtasıyla online olarak gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Esnek yapısı, sistemin dikey sektörlere özel çözümlere dönüştürülmesine olanak tanıyor. PayFlex İnnovaile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.innova.com.tr/payflex/ adresini ziyaret ediniz.

Kiosk İnnova
Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye'nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim, servis, telekom ve kamu sektörleri başta olmak üzere her alanda geliştirdiği çözümlerle kurumlara, prestijlerini yükselten yenilikler sunarken, son kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor. Kiosk İnnova'nın yaratıcı çözümleri; hastane, banka, vergi dairesi gibi işlemlerin yoğun ve karmaşık olduğu tüm ortamlarda zamandan tasarruf sağlıyor, maliyetleri düşürüyor, kurumların yatırım geri dönüşlerini hızlandırıyor. Kiosk İnnova ile ilgili ayrıntılı bilgi için; www.kioskinnova.com adresiniz ziyaret edeniz.

SAP B1
Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Business One ürünü işletmelerin tüm departman, bayi, ofis, fabrika ya da şubelerinin bütünleşik olarak çalışmasına imkan veriyor. SAP Business One ile şirket çalışanları ve yöneticileri mali yönetim, satın alma, bankacılık, müşteri ilişkileri, üretim ve depo yönetimi de dahil olmak üzere tüm gelişmeleri anında ister bilgisayarlarından, ister cep telefonundan takip edebiliyor. SAP B1 ile ilgili ayrıntılı bilgi için;  www.sap.com adresini ziyaret ediniz.

Vector Bilgi Teknolojileri
Vector Bilgi Teknolojileri, OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) alanında, Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım, donanım ve hizmetleri şirketidir. 2009 yılında şirketlere iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan kurumsal iş çözümleri sunmak için kurulan Vector Bilgi Teknolojileri, 20 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip kurucuları ve profesyonel ekibi ile farklı sektörlerdeki müşterilerine kurumsal mobilite ve izlenebilirlik alanlarında rekabet avantajı sağlayan ürün, hizmet ve çözüm önerileri sunan uzun vadeli bir iş ortağıdır.