Tatko Lastik Altyapısını Yeniledi

Tatko Lastik depo alanındaki teknoloji yenileme çalışmalarınanetwork altyapı projesi ile başladı. 90 yıllık üretim tecrübesiyle depo alanlarını yenileyen Tatko altyapısını kendisi gibi köklü bir firma olan Zebra cihazlarıyla donattı Gerçekleştirdiği projede Extreme Network markasını ve AP7622 Access Point modelini tercih etti. 201 serisi ve 24 port’lu Extreme Network switchler ile de projeyi daha da güçlendirmiş oldu. Bu güçlü network altyapısının üzerine, depolarında kullanılacak el terminalinde ise tercihi Zebra MC92 modeli oldu. Zebra MC92 sağlamlığı ve performansı ile Tatko’nun deposunda kendisini en iyi şekilde bir kez daha ispat etmiş oldu.

Tatko Lastik Hakkında:
Tatko Lastik, bir Tatko 1927 kuruluşudur. 2014 yılından beri Tatko Lastik markası altında; zirai, iş makinesi, kamyonet, römork ve son olarak binek kategorilerinde %100 yerli üretim yapmaktadır. Binek kategorisinde Eco Comfort ve Winter Vacuum ürünlerini yerli pazara kazandırarak sektöre yeni bir soluk getirmiştir ve yatırımlarına emin adımlarla devam etmektedir. Tatko 1927, 90 yıllık üretim tecrübesi ve güveniyle 2000’i aşkın satış noktasıyla
tüm Türkiye yollarında boy göstermektedir. Dünya çapında 54 ülkeye ihracat yaparak, ülke ekonomisine de ciddi katkıda bulunmaktadır.