Mopaş Performans ve Sağlamlığa Odaklandı

Teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak müşterilerine en iyi ve hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan Mopaş, sanal market projesinin saha uygulamaları aşamasında, siparişlerin toplanması ve müşterilere teslim edilmesi noktasında mobil el terminali tercihini Zebra TC56 modelinden yana kullandı. TC56’nın 1/2 boyutlu barkodları hızlı okuma
performansı ve sağlamlığı, Mopaş tarafından tercih edilmesindeki en büyük etkenler oldu. Ayrıca TC56’nın özelleştirilebilir sanal klavyesi, operasyon süreçlerinde ekran üzerindeki karışıklığı ortadan kaldırmış ve istenilen tuş düzeninin yapılması ile daha etkin bir kullanım sağlamış durumda.
 

Mopaş Hakkında:
İstanbul Bayrampaşa’da üç tane market ve Rami’de toptan mağaza işletmeleriyle hizmete başlayan Mopaş ortakları 1996’da üç küçük marketi devrederek Moda’da ilk Mopaş mağazasını açtı. Onursal başkanı Fazıl Narman’ın önderliğinde 10 ortak tarafından kurulan bir aile şirketi olan Mopaş, 1996’da ilk iki mağazaları olan Moda ve Hasanpaşa’yı açma aşamasındayken bu iki mağazanın isminden yapılan bir aranjmanla marketlere Mopaş ismini vererek; bugünün Mopaş süpermarketlerine ilk adımı atmış oldu. 21. yılında 100’ün üzerinde mağazası ve 3.000’e yakın çalışanı sayesinde, Türkiye’nin yarı nüfusuna hizmet ve kalite sunmaya devem ediyorlar.