Kick-Off Tamamlandı

Tüm Vector ekibinin katılımıyla gerçekleştirilen Kick-Off; Voyage Belek otelinde herkese eğlenceli bir hafta sonu yaşattı. 11 Ocak tarihinde İstanbul’dan hareket eden Vector ekibi daha hava alanında hep birlikte zaman geçirmenin tadını çıkartmaya başladı. 20 dakika rötar yapan uçuş, moralleri bozmak yerine hep birlikte vakit geçirmenin eğlencesini başlattı. Akşam saatlerinde Antalya Havaalanına varan Vector ailesi, onları karşılayan özel araçla otellerine doğru yola çıktılar. Ekip yol boyunca onları bekleyen hafta sonu hakkında planlar yaptı.

Voyage Belek’e giriş yaptıktan sonra tesis hakkında bilgi alan ekip, odalarına yerleşti. Başarılı geçen yılın ardından geçen senenin yorgunluğunu atmak isteyen Vector ailesi, odalarına yerleştikten kısa süre sonra, Voyage Belek’in onlara sunduğu birbirinden eğlenceli etkinliklere katıldı. Gece geç saatlere kadar eğlenen ekip, sabah kahvaltısında hep birlikte güne başladı. Serbest gün olarak planlanan cumartesi günü, tüm ekip tesis içerisinde birbirinden farklı etkinliklerle Kick-Off’un keyfini çıkarttı. Tüm Antalya’yı etkisi altına alan şiddetli yağmura aldırış etmeden birlikte vakit geçiren Vector ailesi, kendi arasında mini bir Bowling turnuvası düzenledi. Gerçekleştirilen turnuvaya iki takım katıldı. Beş kişiden oluşan takımlar, birbirinden çekişmeli anlar yaşadı. Takımlardan ilki olan Timsah Ekibi; Genel Müdür Yardımcısı Halit Erol Şengünler, Satış Müdürü Ergun Ufuk, İş Geliştirme Müdürü Gülden Tanyeri, Teknik Destek Uzmanları Oğuz Kuden ve Hidayet Algül’den oluştu. İkinci takım olan Kaplan Ekibinde ise, Profesyonel Hizmetler Müdürü Murat Ak, Satış Müdürü Mehmet Evrensel, Müşteri Temsilcisi Yağız Yalçındağ, Depo Sorumlusu Uğur Can Akdemir ve Satış Asistanı Hanife Kahraman yer aldı. 120 puan farkla galibiyet alan taraf Timsah ekibi oldu. Kaplan ekibinin haşarı oyuncusu Yağız Yalçındağ, yenilgilerinin duvar kenarındaki sırada oynamalarına bağladı.

Günün ilerleyen saatlerinde tesisin Spa bölümünde vakit geçiren Vector ailesi, kapalı havuzda yüzüp su voleybolu oynayarak güzel vakit geçirdi. Havuzun ardından hamam ve masaj salonlarında streslerinden arınan ekip, akşam yemeği için İtalyan Restoran’ında bir araya geldi. Hep birlikte yemek yiyerek, sohbet eden ekip yemeğin ardından gece kulübüne geçip dans ederek geceyi sonlandırdı.

Pazar sabahı kahvaltının ardından toplantı salonuna geçen Vector ailesi, toplantıya Genel Müdür Yardımcısı Halit Erol Şengünler’in yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Şengünler açılış konuşmasına, %136 büyüme oranıyla kapatılan 2012 yılında, gösterdikleri çaba ve emek için tüm Vector ailesine teşekkür ederek başladı. 2013 yılı için Vector Bilgi Teknolojileri A.Ş’nin büyüme oranlarını ve bu hedefi tutturmak için yürütülmesi planlanan stratejileri açıklayan Halit Erol Şengünler konuşmasının ardından sözü Profesyonel Hizmetler Müdürü Murat Ak’a bıraktı.

Murat Ak yaptığı konuşmada tüm ekibe teşekkür ettikten sonra, yeni yıl içerisinde tüm profesyonel hizmetler ekibi için ‘müşteri memnuniyetini’ arttıracak ve hizmet kalitesinin çıtasını yükseltecek stratejilerden ve programlardan bahsetti. Yapılan açılış konuşmaları ve yıllık program bilgilendirmelerinin ardından tüm Vector ekibi tek tek söz alarak, bireysel olarak 2012 değerlendirmelerini yapıp, kendi 2013 hedef ve planlarını açıkladılar. Toplantının sona ermesiyle tesiste birkaç saat daha serbest vakit geçiren Vector ailesi, yağmur sonrası çıkan güneşin keyfini çıkartmak için deniz kenarında toplandı. Pazar gecesi İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına dönen Vector ailesi, tamamlanan Kick-Off sonrası, yenilenmiş, ortak hedef ve tutkularla planladıkları 2013 için çalışmaya başladı.