IT Forum Sponsorları Arasındayız

Vector Bilgi Teknolojileri olarak bronz sponsorlar arasında yer aldığımız IT Forum Turkey, 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel’de 500 üst düzey yöneticinin 20’nin üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleştirildi. CIO Dergisi’nin medya partneri olarak yer aldığı IT Forum’u; birçok uluslararası dernek, kurum ve kuruluş desteklerken, etkinliğe Türkiye’den STK’lar, belediye, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sağlayıcı ve son kullanıcı firmalar katılım sağladı.

Spiker Zeynep Sena Yönlüer’in sunduğu etkinlikte, geleceğin teknolojileri, yapay zeka, Endüstri 4.0, nesnelerin interneti (IoT) ve 5G  gibi konular ekseninde ‘güvenli bulut yapısı oluşturma’, ‘dijitalleşme çağında yerel veri merkezi olmak’ ‘reklam endüstrisinin dijital dönüşümü’, ‘bankaların  geleceği’, ‘sanatta teknolojinin yükselişi’ gibi konular ele alındı. TeamViewer, Amazon Web Services (AWS),Microsoft, Radore, Dell Technologies, Penta, Ericsson, Deloitte gibi sponsorlar tarafından desteklenen IT Forum Turkey etkinliği kapsamında düzenlenen panel ve oturumlar, internet üzerinden canlı olarak da yayınlandı.

Teknoloji ve bilişim sektöründen firmalarının canlı demo ve sunumları ile katıldığı etkinlikte aynı zamanda iş çevrelerini genişletmek isteyenlere yönelik olarak bir ‘networking’ sistemi de hayata geçirildi. Matchmaking Servis” olarak adlandırılan sistem ile katılımcılar özel bir portal üzerinden birbirleriyle iletişime geçip, etkinlik gününde özel toplantı alanında birebir görüşmeler de gerçekleştirdi.

Spiker Zeynep Sena Yönlüer’in sunduğu etkinlikte, geleceğin teknolojileri, yapay zeka, Endüstri 4.0, nesnelerin interneti (IoT) ve 5G  gibi konular ekseninde ‘güvenli bulut yapısı oluşturma’, ‘dijitalleşme çağında yerel veri merkezi olmak’ ‘reklam endüstrisinin dijital dönüşümü’, ‘bankaların  geleceği’, ‘sanatta teknolojinin yükselişi’ gibi konular ele alındı.