Yazılım

Trinoks Yazılım olarak müşterilerimize en doğru çözümü en kısa sürede sunabilmek için global çözümleri de ürün yelpazemizde bulundurmaktayız. Özellikle 3PL Lojistik alanında hizmet veren firmalara yönelik uçtan uca çözüm olan Logistics Vision (LV3+) ürünü sayesinde tam bir lojistik yönetim hizmeti sunabilmekteyiz. LV3+, Mantis Informatics S.A. tarafından geliştirilmiş, tüm dünyada kabul görmüş ve yüzlerce firma tarafından kullanılmakta olan bir uygulamadır. Trinoks geçtiğimiz aylarda imzalanan partner anlaşması ile LV3+ uygulamasının Türkiye'de kurulum ve destek hizmetlerini veren tek firma haline gelmiştir.

LV3, Türkiyede sektörünün önde gelen lojistik firmaları tarafından kabul görmüştür ve çok sayıda dapoda kullanılmaktadır. Ülkemizde Balnak Lojistik, Horoz Lojistik, Borusan Lojistik, Ceva Lojistik, B&D Depolama, Akyürek Gıda ve BirTrans süreçlerini LV3  ile yönetmektedir.

Logistics Vision LV3+ sistemi birçok modülden oluşmakta ve tüm lojistik sürecini uçtan uca çözüme ulaştırabilmektedir. Uygulamanın modüler yapısı ve genel bilgilerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Logistics Vision™ Suite (LV3+), Mantis Informatics S.A. tarafından geliştirilmiş olan bşr Tedarik Zinciri Yönetimi yazılımıdır. Uygulama ilk versiyonu olan LV-I 1997 yılında, ikinci versiyonu olan LV-II 200 yılında ve son versiyonu LV-III 2004 yılında geliştirilmiş ve versiyonlar ile modüler olarak gelişmeye devam etmektedir. Uygulama sahibi ve geliştiricisi olan Mantis Informatics S.A 1996 yılında Yunanistan'da kurulmuştur.

Warehouse Vision™ (WV); LV3+'ın kalbini oluşturur ve Depo Yönetim Sistemlerinin (WMS) en gelişmiş teknolijisidir. Kamu ve özel dağıtım merkezlerine çok yönlü destek sunbilmek amacıyla Barkod ve Radyo Frekans (RF) teknolojilerini kullanmaktadır. WV, mal alımı ile birlikte sipariş karşılama, sayım, kontrol, paketleme, sevkiyat ve stok yönetimi gibi tüm depolama faaliyetlerini kapsamaktadır.

Warehouse Automation (WA); Mantis, yazılımlarını ve ara yazılım/donanım kombinasyonlarını kullanarak proje bazında çözümler sunmaktadır. RF-ID, ışık takipli al/yerleştir ve Otomatik Malzeme Taşıma Sistemleri (AMHS) bu tür teknolojik çözümlere dayanmaktadır.

Transportation Vision™ (TV); Nakliyat Vizyonu araç yükleme ve dağıtım yönlendirme işlemlerini otomatikleştiren, Depo Yönetim Sistemlerini (WMS) tamamlayan yönetim sistemidir.

Logistics Value (LV); Paketleme, yeniden paketleme, montaj, paletleme, depolama ve etiketleme gibi dağıtım Katma Değerli Hizmetleri destekleyen yazılım modülleri içerir.

Logistics Billing(LB); Lojistik Faturalama, Lojistik Hizmet Sağlayıcıları’na [LSP] uygulanan çok yönlü bir faturalama sistemidir.

Traceability; Takip edilebilirlik, LOT soyağacı gibi Avrupa Birliği ve diğer ülkelerin yönetmeliklerine göre %100 geri çağırma doğruluğunu destekleyen bütün alanları kapsar. Control Center; merkezi birimden anında ve gerçek zamanlı olarak bir veya daha fazla dağıtım merkezi faaliyetlerinin kontrol ve takip hizmetini operatörlere sunan, güçlü araçlara sahip birimdir. Trade Partner Management; bir firmanın ticaret ortaklarının özelliklerini, hisse senedi bakiyesi, sipariş durumu veya sipariş teslimi gibi bilgilerin görüntülemesini WEB araçları ile sağlar.

Supply Chain Intelligence; Lojistik Vizyon’un uçsuz bucaksız verilerini muhafaza ederek ve anahtar performans göstergelerini (KPI) kullanarak, şirketlerin mevcut raporlarından yeni rapor oluşturmalarını sağlayabilmek için İş Nesnelerinin (Business Objects) dünyadaki lider iş zekası platformu temellerine dayanarak kurulmuştur. The above systems form an advanced and comprehensive integrated LOGISTICS solution, that together with industry-vertical applications make LVS a leading platform.

LV III+ | Logistics Vision Suite

 • AxionBlade® Express | Depo Otomasyon Sistemi

  AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi

  Detay
 • Fats® Asset Management | Demirbaş Takip Sistemi

  Fats® Asset Management Demirbaş Takip Sistemi

  Detay
 • AxionBlade® Professional | Üretim Takip Sistemi

  AxionBlade® Professional Üretim Takip Sistemi

  Detay
 • LV III+ | Logistics Vision Suite

  LV III+ Logistics Vision Suite

  Detay