Depo Otomasyon Sistemi

Depo Otomasyon Sistemi

Türkiye’nin sektöründe lider firmaları tarafından tercih görmüştür. Rusya ve Romanya’da hali hazırda kullanılmakta olan AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi birçok dilde çalışabilmektedir. Parametrik yapısı sayesinde sektör ayırt etmeksizin her firmanın iş akışlarına uyarlanabilecek kabiliyettedir. 

Depo süreçlerinizde yaşadığınız kayıplar, hatalar ve zaman kayıpları AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi sayesinde ortadan kalkmaktadır. Sistemde oluşan iş emirleri ile operasyonların yürütüldüğü bir yapıya sahip olan AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, Depo operatörlerinin tüm hareketleri eksiksiz ve doğru yapmasını garanti altına alır. AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, Microsoft C# .NET, ORM (Object Relational Mapping), Dev. Express, Web Services teknolojileri ile geliştirilmiştir. Ms. SQL Server 2005, Ms. SQL Server 2008, Oracle veri tabanlarını destekler.

abeexpress1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

  • Depo içerisinde ürün aramaya son verir, hataları ortadan kaldırır.
  • Tüm süreçlerinizi hızlandırır, size daha fazla zaman ve depo alanı kazandırır.
  • Tüm işlemlerinizi kayıt altına alır ve geriye dönük tam izlenebilirlik sağlar.
  • Zengin rapor seçenekleri ile ileriyi görmenize yardımcı olur.

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, sahip olduğu zengin raporlama seçenekleri sayesinde dönem sonlarında ya da anlık olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm raporları performans sıkıntısı yaşamadan ve sizleri bekletmeden oluşturmaktadır.
Mal kabul, sevkiyat, sipariş karşılama, ürün raporları, iadeler vb. gibi birçok seçeneğin yanında AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi içerisinde kendi raporlarınızı oluşturabileceğiniz özel sorgu oluşturma ekranı bulunmaktadır.
Sistem içerisindeki tüm rapor ve listeleri 8 ayrı formatta dışarıya aktarabilir ya da mail atabilirsiniz.
AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, kendi malzeme ve mamul ambarını yürüten işletmeler için, üretim yapan ve üretime malzeme besleyen ambarlarını yöneten işletmeler için ve lojistik hizmeti veren firmaların depolarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Parametrik yapısı sayesinde ek geliştirme yapılmaksızın çok sayıda sektörde kullanılmaktadır.

AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, depo ölçeğiniz ve süreçleriniz ne boyutta olursa olsun tüm süreçlerinize hitap edebilecek şekilde geliştirilmiştir. Mal kabul, Lokasyon Takibi, Ürün Takibi, Sipariş Yönetimi, Üretim işlemleri, Üretime Malzeme Besleme, Mal Toplama ve Sevkiyat İşlemleri vb. Gibi çok sayıda operasyonu kapsar.
AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi, deponuzda bulunan ürünlerin tamamını barkod ya da FRID etiketleri yardımı ile takip etmenizi sağlamaktadır. Proje başlangıcında tüm ürünlerinizin ve lokasyonlarınızın sayılması ve etiketlendirilmesi gerekmektedir. Bu süreçte sizlere danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Vector A.Ş'nin iştiraki Trinoks Yazılım A.Ş'nin mühedisleri tarafından yazılmış AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda işletmede kullanılmaktadır.