Yazılım

Yazılım Çözümleri

Şirketimiz bünyesindeki yazılım ekipleri, müşterilerimizin projelerindeki gereksinimleri göz önüne alarak aşağıdaki teknolojileri kullanmaktadır. Fabrikalarda üretimi izlemek ve üretim hatlarından veri toplamaya yönelik olarak çalışan AxionBlade® Professional üretim takip sistemi yazılımları genelde fabrika ortamlarında üretimin kesintisiz çalışması ve izlenebilirliğin sağlanabilmesi için ısı, nem sensörleri, ışıklı panoları sürmek, dokunmatik ekranlar, hareket sensörleri, sabit barkod okuyucular vb. çeşitli çevre donanımlardan sürekli bilgi almakta ve bunları görüntülemektedir. 

Şirketimizin diğer 2 ana ürünü AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi ve Fats® Demirbaş Takip Sistemi yazılımları Ms. Windows platformları ve .NET Teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir. Trinoks yaptığı projelerde, müşterinin verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir. Dolayısı ile projelere sadece bir yazılım projesi olarak bakmamakta, kullanılacak donanımların tespiti, analiz çalışmaları, müşteri ile beraber kurulum ve proje sonunda yapılan yazılım ve teknik donanım bakım anlaşmaları ile birlikte bir bütün olarak bakmaktadır. Trinoks kendi geliştirmiş olduğu yazılımların haricinde, yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu iş ortaklıkları sayesinde dünya genelinde kendini ispatlamış çeşitli global uygulamaları müşterilerine sunabilmektedir. Bu uygulamalardan bir tanesi Zebra firmasının TekSpeech Pro adlı yazılımıdır. Ürün depo işlemlerinizi tamamen sesli komut ile yapmanıza yardımcı olacak ve operatörlerinizi el terminali ekranlarını kullanmaktan kurtaracaktır. Ürünü detaylı incelemek için aşağıdaki listeden seçebilirsiniz.

Trinoks, SAP sisteminin Microsoft ürünleri ile kolay entegre olabilmesini sağlayan ve SAP sisteminde yer alan verilerin kolayca raporlanabilmesine olanak sağlayan Theobald Software ürünlerini de Türkiye içerisinde müşterilerine sunmakta ve ürünler ile ilgili eğitim ve kurulum hizmetlerini yerinde verebilmektedir.  Şirketimiz, gerçekleştirmiş olduğu projelerde kullanılacak olan ya da müşterilerimizin harici olarak talep ettikleri donanımları direkt olarak ithal edebilmekte ve kurulum, eğitim hizmetleri ile birlikte müşterilerine sunabilmektedir. Endüstriyel donanım konusunda sektörde lider olan üretici firmalar ile iş ortaklıklarımız bulunmaktadır. Yazılımlarımızın bu donanımlar üzerinde sorunsuz çalıştığı üreticiler tarafından onaylanmıştır.

 • AxionBlade® Express | Depo Otomasyon Sistemi

  AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi

  Detay
 • Fats® Asset Management | Demirbaş Takip Sistemi

  Fats® Asset Management Demirbaş Takip Sistemi

  Detay
 • AxionBlade® Professional | Üretim Takip Sistemi

  AxionBlade® Professional Üretim Takip Sistemi

  Detay
 • LV III+ | Logistics Vision Suite

  LV III+ Logistics Vision Suite

  Detay