Vector ve Trinoks Yeni Ofislerini Kutladı

Vector Bilgi Teknolojileri ve Trinoks yazılım, Temmuz ayı başında taşındığını duyurduğu yeni ofisinin açılışını, iş ortakları, çalışanları ve sektörel basının katılımıyla 15 Ağustos Cuma günü, yaklaşık 80 kişinin katılımı ile şirketinin teras katında yer alan adalar manzaralı kafeteryasında gerçekleştirildi.  Kokteyl esnasında sektörün trendleri, 2014 yılının son çeyreğine yönelik beklentiler ve gerçekleştirilen projelere ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Vector Bilgi Teknolojileri çalışanlarının, iş ortaklarının katılım gösterdiği bir kokteyl ile yeni ofisinin resmi açılışını gerçekleştirdi. Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan kurumsal iş çözümleri sunmak için 2009 yılında kurulan Vector Bilgi Teknolojileri, bu iddiasını gerçekleştirdiği organik ve inorganik büyümelerle destekledi.  Vector Bilgi Teknolojilerinin 8 kişi ile başlayan yolculuğu 50 kişiye yakın rakamlara ulaştı.

Vector Bilgi Teknolojileri ilk olarak Mayıs ayında Çırağan sarayında gerçekleşen ICT SMART UPDATE 14 etkinliğinde,  OT-VT sektörünün dikkat çeken yazılım firması Trinoks’un çoğunluk hisselerinin Vector tarafından satın alındığı bilgisi paylaşılmıştı. Bu haberin yanısıra Vector, teknik hizmetler departmanını Vectech adı ile markalaştırdığını  ve  teknik hizmetlerin yeni kimliği ile yola devam edeceğini duyurmuştu.  Tüm bu gelişmelerin akabinde çalışanlarına daha iyi imkanlar sunmayı amaçlayan,  fiziksel kaynaklarını geliştirme ve birleştirme çalışmasına giden Vector Bilgi Teknolojileri, yeni ofisine taşındı. OT/VT sektöründe en başarılı yazılım şirket olarak dikkatleri çeken Trinoks ile donanım satış alanında lider konumdaki Vector’ün güçlerini bir araya getirmiş olması açılışa katılanlar tarafından büyük ilgi ve destek gördü.

Etkinlik ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Profesyonel Hizmetler Departmanı Direktörü Sayın Murat Ak; mevcut koşullarımızı ileriye götürerek daha verimli bir iş ortamı yaratmak, çalışanlarımızı rahat ettirmek ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak bizler için bir zorunluluk değil yapılması gereken bir yatırımdı, bugün beklentileri boşa çıkarmamış ve yeni ofisimizin kutlamasını yapıyor olmak bizleri çok mutlu ediyor dedi.