Quofore'un Tercihi; Vector

Dünya yazılım devi Quofore’un gücünü arkasına alan Vector Bilgi Teknolojileri, hızla gelişen teknolojilerin etkisiyle işletmeler için artık bir vazgeçilmez haline gelen mobil uygulamalar alanında global standartlarda yazılım çözümleri sunuyor.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli, dünyanın sayılı SFA (Satış Dağıtım Otomasyonu) yazılım şirketlerinden birisi olan Quofore, Türkiye’de yaptığı uzun pazar araştırmaları sonucunda Türkiye’deki tek iş ortağı olarak Vector’ü tercih etti.

Quofore’un giriş yaptığı 37. ülke olan Türkiye’de “Exclusive Partner of Quofore” ünvanı ile bir ilke daha imza atmış olan Vector Bilgi Teknolojileri, global standartları Quofore yazılım çözümleri olan bir çok; çok uluslu FMCG (Hızlı Tüketim Malları) şirketine, Quofore’u temsilen yazılım hizmetlerini vermeye başlamıştır. Muazzam saha tecrübesi ile dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine, sınıfında lider mobil saha operasyonları ve perakende yürütme sistemlerini sunan Quofore çözümleri sayesinde, sahadaki satış faaliyetlerinizi izleyebilmek, bayilerinizdeki lojistik hareketleri yönetebilmek, pazardan daha hızlı ve doğru bilgiye ulaşabilmek artık daha kolay.

Öte yandan, Vector’ün sağladığı alternatif yazılım çözümleriyle, depo yönetim sistemleri (WMS) başta olmak üzere, saha servis, üretim takip, stok sayım ve demirbaş takip çözümleri ile bilgiye mobil olarak sahadan ulaşmak kolaylaşıyor. “Maliyetleri azaltıp operasyonları optimize edip verimlilik sağlamak artık çok kolay”. Sonuç olarak Vector; müşterilerine iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan kurumsal yazılım çözümleri sunarak, uzun vadeli bir iş ortağı olmayı amaçlıyor.