Yurtiçi Kargo

  2010 yılında satınalma stratejisi olarak, siparişlerin aynı anda ve en az iki firmadan birlikte yapılması zorunluluğu nedeniyle Yurtiçi Kargo, ihtiyacı olan OT/VT donanımlarının yarısını Vector’den tedarik etmeye devam ediyor.

  Donanımların yarısı, hizmetin tamamı Vector’den..!
  Arıkanlı Holding bünyesinde bulunan, sektörünün lider kuruluşu Yurtiçi Kargo ile Vector, 2009 yılından bu yana, kargo operasyonlarının olmazsa olmazı barkod yazıcı, barkod okuyucu ve mobil el terminalleri tarafında yoğun bir şekilde çalışmaktadır. 

  2010 yılında satınalma stratejisi olarak, siparişlerin aynı anda ve en az iki firmadan birlikte yapılması zorunluluğu nedeniyle Yurtiçi Kargo, ihtiyacı olan OT/VT donanımlarının yarısını Vector’den tedarik etmeye devam ediyor. Bu kapsamda son olarak 100’e yakın 3G destekli Motorola MC65 serisi terminali Vector’den tedarik eden Yurtiçi Kargo, buna mukabil, envanterindeki mobil cihazların tamamının desteğini Motorola “Service From The Start” kontratı kapsamında Vector’den almayı tercih ediyor. 

  Yurtiçi Kargo Hakkında:
  1982 yılında Türkiye'nin ilk kargo şirketi olarak kurulan Yurtiçi Kargo, 19 Bölge Müdürlüğü, 30 transfermerkezi, 725'den fazla şubesiyle Türkiye'nin 81 ilinde ve K.K.T.C.'de, 13.000 çalışanı, 3.000 araçlık filosu ile Türkiye'nin lider kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir. Yurtiçi Kargo, 2003 yılından bu yana Fransız devlet postanesi La Poste ile bir ortaklık ilişkisi içerisindedir. Bu ortaklık ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır. 1999'dan bu yana yaptığı çalışmalarla da operasyonel yapıda, bilgi sistemlerinde ve insan kaynaklarında uluslararası kalite standartlarını yakalamıştır.