Vestel

  Vestel Yatırımlarına Ara Vermiyor

  Bir günde 76 bin ürün üretme kapasitesine sahip Vestel cihaz parkurunu yeniledi. Sahip olduğu sektörel başarısını çağın yenliklerine gösterdiği önem ve teknoloji atılımlarıyla sağlayan Vestel operasyonlarında kullandığı cihaz parkurunu yenileyerek hizmet kalitesini yükseltti.vectime dergi1-31.jpg

  Vector Bilgi Teknolojiler ile birlikte yürütülen projede Zebra MC3200 cihazlar konumlandırıldı. Uygun maliyetli, hafif ve dayanıklı MC3200’ler işletim sistemini seçme esnekliğine sahip. Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 2 veya 4 GB Flash bellek seçenekleri ve 32 GB ek SD bellek, birden fazla karmaşık uygulamayı aynı anda çalıştırmak için ihtiyacınız olan gücü sağlıyor. Proje kapsamında aynı zamanda LI4278 ve LS3578 okuyucularda temin edildi. Her gün ve tüm gün kullanım için üretilen bu cihazlar daha fazla güvenlik ve daha iyi genel kablosuz performansı için daha iyi şifreleme özelliği sunuyor.

   

  Vestel Hakkında

  1984 yılında faaliyetlerine başlayan Vestel 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılarak üretim gücünü, ihracatını ve pazar payını artırmış. Bünyesinde yer alan 17’si yurtdışı olmak üzere toplam 23 şirketle, tüm dünyaya tüketici elektroniği, beyaz eşya, bilgi teknolojileri ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yaklaşık 16 bin çalışanı, 1.250 satış noktası, 350 satış sonrası merkezi ve binlerce yan sanayi çalışanı sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratıyor. Bir günde 76 bin ürün üretme kapasitesine sahip Vestel City, Avrupa’nın tek alan üzerinde kurulu en büyük üretim kompleksi. İki Buzdolabı fabrikası, Titanic büyüklüğünde19 geminin sığacağı genişlikte bir zeminine sahip. Çamaşır ve bulaşık makineleri fabrikası, İstanbul’dan Brüksel’e kadar uzayacak bir yol oluşturmaya yetecek kadar seri üretim yapıyor. Vestel City’nin bu üstünlüğü ile daha önce Ferrari, Jack Daniel’s, Coca-Cola gibi markaların yer aldığı National Geographic’in Mega Fabrikalar belgesel serisine giren ilk ve tek Türk markası olma gururunu yaşıyor.