Uludağ

  Uludağ İçecek ‘Samsung’ Dedi

  Uludağ İçecek, mobil saha satış yönetimini Samsung Tab Active ile yeniledi. Tamamlanan projede çözüm ortağı olarak Vector Bilgi Teknolojilerini tercih eden Uludağ İçecek saha satış yönetiminin daha mobil hale getirebilmek için geliştirmiş oldukları yazılımların üzerinde çalışacağı hem prestiji hem de dayanıklılığı üzerinde barından Samsung Tab Active serisi cihazlarla proje tamamladı.uludağ.jpg

  Galaxy Tab Active kullanıcılara tam bağlantı yeteneğini de sunuyor ve günümüz mobil iş dünyasının ihtiyacı olan “her zaman çevrimiçi olma” koşulunu yerine getiriyor. En zor iş ortamlarıyla karşılaşmaya hazır olan tablet; ince, hafif, kaliteli, sağlam tasarımı ve değiştirilebilir bataryası sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duydukları her yerde ve her zaman etkin bir şekilde çalışmalarını mümkün kılıyor.

   

   

  Uludağ İçecek Hakkında

  Erbak-Uludağ İçecek AŞ.; 1930 yılında Mehmet Hakkı (Erbak) Bey tarafından kurulmuş, Efsane Uludağ Gazozu'nun formülü ise Mehmet Hakkı Bey'in oğlu Nuri Zafer Erbak tarafından bulunmuştur. Başta Efsane Uludağ Gazozu ve Uludağ Limonata olmak üzere tüm içecek çeşitleri, Bursa'da 30.000 m2'si kapalı olmak üzere toplam 80.000 m2'lik bir alan üzerinde kurulu olan meşrubat fabrikasında üretilmektedir. 1912 yılından beri Uludağ Çaybaşı Köyü'nde şişelenen Uludağ Doğal Maden Suyu ve doğal maden suyundan üretilen Uludağ Frutti çeşitleri ise,10.000 m2'si kapalı olmak üzere toplam 50.000 m2' lik alana yayılmış olan tesislerde üretiliyor. Her yıl son teknolojiye uygun olarak yenilenen tesislerde toplam 8 dolum hattı, saatte 210.000 cam şişe, 110.000 pet şişe ve 36.000 metal kutu içecek üretimine olanak sağlayan bir imalat kapasitesine mevcut.