Uğur Soğutma

  Uğur Soğutma Sahaya Panaconic’le Çıkıyor

  Uğur Soğutma teknoloji yatırımlarına hiç durmadan devam ediyor. Sektöründe lider Uğur Soğutma sahip olduğu saha servis elemanlarının daha hızlı ve güvenilir hizmet verebilmesi için yeni teknoloji yatırımları gerçekleştirdi. Vector Bilgi Teknolojileri işbirliği ile tamamlanan projede Panasonic FZ-B2 cihazları konumlandırıldı.

  Panasonic FZ-B2 enerjisi, verimliliği, mobilite için tasarlanmış Intel Celeron işlemcisi ile daha ekonomik ve esnek mobil çözümler sunarak hafif uygulamalar kullanan ve artık görev sürelerini doldurmaya başlayan el terminallerini değiştirmek isteyen endüstri sektörleri için ideal bir cihaz sunuyor. Kapasitif 5 parmak çoklu dokunmatik ekranı, yapılandırılabilir portları ve iş genişletme seçenekleri ile bu Android™  cihaz sahada farklı bağlantı seçeneklerinden faydalanarak bilgiye her durumda ve ihtiyaç duyulan her anda kolayca ulaşılmasını sağlıyor.

   

  Uğur Soğutma Hakkında

  Uğur Soğutma; 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı serüvende bugün 220.000 m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, 91.000 m² kapalı alana sahip Nazilli organize sanayi fabrikası, toplam 2000’den fazla çalışanı, 850’nin üzerinde satış noktası, 240′a yakın yetkili servis merkezi ile 5 kıtada 142 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Ticari ve ev tipi soğutucularda 325′ü aşkın çeşidi ve günlük 6000+ adet üretim kapasitesi ile derin dondurucudan su sebiline, klimadan şişe soğutuculara, dondurma makinelerinden market dolaplarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.  
  Detaylı Bilgi İçin; www.ugur.com.tr