DHL

  DHL Sistem Altyapısını Yeniledi

  DHL Türkiye yeni sistem altyapısı ve yedekleme projesi için Vector Bilgi Teknolojilerini tercih etti. Alanlarında uzman kadrosuyla gerekli projelendirme çalışmalarını tamamlayan Vector, DHL’in ihtiyaçları için EMC Storage ve EMC DataDomain ürünlerini sundu.

  Vector tamamladığı projede DHL’in merkezinde bulunan database uygulaması ve dosya paylaşımı için yüksek performans kapasiteli ve esnek bir çözüm sunmaya odaklandı. DHL’in hem NAS hem de SAN ihtiyaçlarını karşılayabilecek EMC markalı bütünleşik bir veri depolama ürününü konumlandırdı. Yedekleme alt yapısı için de günümüzün en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan ve tekilleştirme teknolojisine, yüksek verimliliğe ve performansa sahip olan EMC DataDomain ürünü tercih edildi.

   

  DHL Hakkında

  DHL, dünya çapında 220 ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor ve bu daha ziyade onu dünyanın uluslararası bir şirketi yapıyor. 325.000 çalışanı aşan bir işgücü ile, neredeyse lojistik ihtiyaçların sonsuz sayıda çözümünü sunuyor. DHL, dünya çapında önde gelen posta ve lojistik şirketi Deutsche Post DHL Group’un bir parçasıdır ve DHL Express, DHL Parsel, DHL eCommerce, DHL Global Forwarding, DHL Freight ve DHL Supply Chain iş birimlerini kapsar.