Aydınlı

  Aydınlı Grup’a BT danışmanlığı veren Vector, seçilen Honeywell el terminallerinin de tedariğini üstlendi. Başarı ile hayata geçirilen proje kapsamında kullanılmaya başlanan mobil sistemler sayesinde Aydınlı Grup mağazalarında artık her ürün anlık olarak izlenebiliyor.

  Aydınlı Grup Aradığını Honeywell ile Bulacak

  Türkiye’nin moda perakendeciliği alanındaki lider kuruluşlardan Aydınlı Grup, yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere sayıları 600’ü aşan mağaza ve depolarındaki stok ve ürün hareketlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilmek ve yönetebilmek için dev bir proje başlattı.

  Gerçekleştirilen proje ile birlikte, mağazacılık sektörünün en korkulan süreci olan mağaza içi stok sayımları artık, Aydınlı Grup için bir risk olmaktan çıkıyor. 

  Bu önemli proje kapsamında kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan 2D barkod okuyuculu mobil el terminalleri için Aydınlı Grup tarafından yapılan yoğun araştırmalar sonucunda, Honeywell markasının Dolphin 6500 model el terminallerinde karar kılındı. 

  Süreç içerisinde her aşamada Aydınlı Grup’a BT danışmanlığı veren Vector, seçilen Honeywell el terminallerinin de tedariğini üstlendi. Başarı ile hayata geçirilen proje kapsamında kullanılmaya başlanan mobil sistemler sayesinde Aydınlı Grup mağazalarında artık her ürün anlık olarak izlenebiliyor.
  Bu büyük projede Vector’e gösterdikleri ilgi ve güvenden ötürü Sayın Bilal Kavurmacı başta olmak üzere tüm Aydınlı BT grubuna teşekkürü bir borç biliyoruz. 

  Aydınlı Grup Hakkında:
  Dünya modasına yön veren Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markaların ana lisans sahibi, 3.000’e yakın çalışanı ve 200’ü Türkiye’de, 107’si yurtdışında olmak üzere 307 perakende mağazası ve 300 corner satış noktası toplamda 80.000 m2 satış alanı ile Türkiye’nin moda perakendeciliği alanında lider kuruluşlarından biri olan Aydınlı Grup, dünya çapında 60’ın üzerinde ülkeye de ihracat yapmaktadır. 3 kıtada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretim gücünü tanıtmaktadır.