Profesyonel Hizmetler

YETER Kİ SİZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİN..!

VecTech Kimdir..?

VecTech (Vector Teknik Servis & Profesyonel Hizmetler Birimi), OT/VT başta olmak üzere BT alanında, marka bağımsız olarak, büyük kurumlardan küçük ölçekli firmalara kadar, sunduğu profesyonel hizmet ve çözümler ile satış öncesi ve sonrasında müşterilerinin yanında olmaya devam eder.

Bir Vector Bilgi Teknolojileri A.Ş. markası olan VecTech, Bilişim Teknolojilerinin farklı alanlarında uzman olan deneyimli ve sertifikalı dinamik ekibiyle, tüm Türkiye’deki müşterilerine eksiksiz bir skalada yetkin ve nitelikli teknik destek vermektedir.

Bilişim Sektörünün lider üreticileri ile iş ortaklıklarına sahip olan Vectech, mümkün olabilecek en yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına alabilmek için tüm iş süreçlerini SAP altyapısı ile yönetmektedir. Bu yaklaşım, ISO 9001 toplam kalite yönetim sistemi ve TSE standartlarında sunulan servis hizmetleri ve çok güçlü bir teknolojik altyapıyla desteklemiştir.

“Keep Working” (Çalışmaya Devam Et) sloganı ile yola çıkan VecTech, özellikle BT altyapılarının yönetiminin zorlaştığı günümüzde, müşterilerine bilgi teknolojilerini bir hizmet olarak sunmayı, bu sayede müşterilerinin kendi asal işlerine odaklanmalarında ve faaliyet alanlarında rekabet üstünlüğü kazanmalarında etkin ve stratejik rol almayı hedefliyor.