İş Ortaklarımız

SAP Hakkında

Merkezi Walldorf, Almanya’da bulunan, 130’dan fazla ülkede ofisi bulunan SAP, dünyanın lider kurumsal iş yazılımları sağlayıcısıdır. SAP dünyanın en büyük iş ve erp ( enterprise resource planning ) yazılımıdır. Dünyada 50.000 den fazla çalışanı bulunan SAP , kendi oluşturduğu pazarın liderliğini de gerçekleştirmektedir.

   SAP Türkiye Hakkında

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan 200’ü aşkın şirkete hizmet veren SAP, 2001 yılının Temmuz ayında Türkiye’deki ofisinin kuruluşunu tamamladı. Günümüzde SAP, Fortune 500 şirketlerinin en az yarısı tarafından kullanılan çözümleri, Türkiye’deki şirketlerle de paylaşmaktadır.

  SAP ERP

SAP ERP çözümü şirketlerin finans ve maliyet muhasebesi, üretim ve lojistik, insan kaynakları gibi temel operasyonel süreçlerini kurumsal verimliliği ve pazardaki rekabet üstünlüğünü arttırmaya yönelik olarak tam entegrasyon ile yöneten ve otomatize eden gelişmiş bir araçtır. SAP ERP içerisinde Finansal modüller (FI) kapsamında Defteri Kebir Muhasebesi, Satıcılar Muhasebesi, Müşteriler Muhasebesi, Nakit Yönetimi, Fon Yönetimi, Yatırım Yönetimi ve Duran Varlık Yönetimi süreçleri; Maliyet Muhasebesi modülleri (Controlling – CO) kapsamında Masraf Yeri Muhasebesi, Kâr Merkezi Muhasebesi, Kârlılık Analizi ve Ürün Maliyetlendirme süreçleri; Lojistik modüller kapsamında Malzeme Yönetimi (Satınalma ve Stok Yönetimi), Depo Yönetimi, Satış – Dağıtım, Üretim Planlama , Bakım – Onarım, Kalite Yönetimi ve Servis Yönetimi; İnsan Kaynakları modülleri kapsamında Başvuru Yönetimi, Personel İdaresi, Organizasyon Yönetimi, Zaman Yönetimi, Bordro, Eğitim Yönetimi, Personel Masraf Planlaması, Yönetici Masaüstü, Personel Gelişimi, Çalışan Self Servisi, Yönetici Self Servisi süreçleri gelişmiş entegre uygulamalar ve başarılı lokalizasyon çözümleriyle yönetilmektedir.