Hakkımızda

hakkimizda.jpg

VECTOR A.Ş, OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) alanında yer alan, Türkiye’nin önde gelen (Bilişlim ilk 500) bilgi teknolojileri, yazılım, donanım ve hizmetleri şirketidir. Vector A.Ş. 2009 yılında şirketlere iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan kurumsal iş çözümleri sunmak için kurulmuştur. 

Vector A.Ş. 20 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip kurucuları ve profesyonel ekibi ile farklı sektörlerdeki müşterilerine kurumsal mobilite, consumer cihazlar, sistem çözümleri, satış sonrası hizmetler, yazılım çözümleri ile mobil veri izlenebilirliği alanında rekabet avantajı sağlayan uzun vadeli bir iş ortağıdır. Vector A.Ş. merkezi İstanbul’un yanısıra IT sektöründe ender rastlanır bir şekilde Ankara Vector ve Ege Vector bölge temsilciliklerinden sunduğu yerinden hizmet yaklaşımı ile Türkiye’nin tamamını kapsamaktadır.

IT Sektörüne yön veren Zebra, Hitachi, Samsung, Panasonic, Honeywell, Emc, , Vmware, Dell, Cisco, Lenovo, Veeam Wavelink, SAP gibi dünya devi şirketlerin üst düzey partneri olan  Vector A.Ş. iştiraki olan Trinoks Yazılım A.Ş’nin sunduğu  yazılım paketlerini, entegre uygulamalarını ve kendi bilgi birikimini harmanlayarak iş ortaklarının kurumsal kaynaklarını en hızlı ve doğru şekilde kullanmasını sağlar.