Felsefemiz

felsefe.jpg

Çalışanlarını memnun edemeyen bir şirketin, müşterilerini memnun etme çabasının boşa olacağına inanıyoruz. Bu nedenle Vector, Türk Bilişim şirketleri içerisinde belki de bir ilki deneyerek “Çalışan Odaklı” bir organizasyon yapısı oluşturmayı tercih etmiş ve devamlılığını sağlamak için yatırımlarını sürdürmüştür.

Buna göre Vector yönetiminin temel önceliği çalışanlarının huzuru ve mutluluğu olmuştur. Bu kapsamda tüm Vector çalışanlarına sahip oldukları yasal hakların eksiksiz sunulmasının yanı sıra, sürekli eğitim başta olmak üzere bir çok sosyal imkân ayrıca sağlanmış ve kıdem/kademe gözetmeksizin tüm çalışanların yönetime katılımı teşvik edilmiştir.

Sonuç olarak; Vector ve çalışanları için “Müşteri Odaklılık” bir görev değil, sadece rutin faaliyetleri kapsamında kendiliğinden ortaya çıkan, kurumsal çalışma alışkanlıklarından birisi halini almış ve kurulduğumuz günden bu yana, sıfıra yakın bir eleman dönüşümü oranı yakalanmıştır.

Vector çalışanları; şirketlerini pazarının tartışılmaz lideri yapabilmek için, mükemmellik içgüdüsüyle iş yapan ve ilham veren yaklaşımları ile değer katan örnek bir bilişim şirketi olabilme VİZYONUNA uygun hareket eder.

MİSYONLARININ, müşterilerini mutlu ederek ihtiyaçlarını dinleyen ve sorunlarını gideren, müşterileri ile sağlam iş ortaklığı yapan ve fark yaratan, hissedarları için sürdürülebilir ve kârlı, her kesime güven veren bir şirket olmak olduğunun bilincindedir.

Ekip olarak omuz omuza tutku ile çalışmanın, dürüstlükten asla ödün vermeden sorumluluklarını yerine getirmenin vazgeçilemez DEĞERLERİ olduğunu bilirler.

İşini sahiplenerek, güven veren, hızlı, müşteri odaklı, sorun çözücü, yenilikçi, katılımcı ve birlikte eğlenerek çalışmak tüm Vector çalışanlarının kurumsal KÜLTÜRÜDÜR.